Wysokiej jakości foteliki i wózki Maxi Cosi

Maxi Cosi to jeden z niekwestionowanych liderów wśród producentów wózków spacerowych oraz fotelików samochodowych dla dzieci. Ich produkty cechują się doskonałym wykonaniem z dbałością o szczegóły, jednocześnie nie ustępując modnemu wyglądowi. Przede wszystkim jednak cały zespół firmy jako priorytet stawia bezpieczeństwo najmłodszych. To sprawia, że wykonywane przez nich akcesoria i sprzęty są wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, które są bardzo wytrzymałe. 

W trosce o bezpieczeństwo i komfort najmłodszych

Producent sprzętu i akcesoriów dla dzieci zapewnia klientom, którzy kupili produkt Maxi Cosi dożywotnią gwarancję, ponieważ jako podstawę działania swojej firmy uważa bezpieczeństwo i długą trwałość. Ich asortyment wyróżnia się wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań, które jeszcze bardziej podnoszą komfort jazdy samochodem lub codzienny zwykły spacer. Jako jeden z wiodących liderów na rynku tej branży Maxi Cosi jest pionierem we wprowadzaniu certyfikowanych atestów bezpieczeństwa oraz technicznych parametrów, które są następnie naśladowane przez inne firmy na całym świecie. Firma zapewnia swoim klientom wielokrotnie sprawdzone, poddane niezliczonej ilości testom, które zapewniają dziecku bezpieczną i spokojną podróż samochodem lub wózkiem w parku czy sklepie. Warto jest się też zapoznać z pełną ofertą, znajdującą się na stronie naszego sklepu internetowego.

Wygodne i modne foteliki dla dzieci

Maxi Cosi posiada już ponad 30 lat doświadczenia w ten specyficznej i niezwykle wymagającej branży. Za każdym razem ich produkty spełniają nawet rygorystyczne wytyczne, co do bezpiecznego przewozu dzieci w samochodzie. Wózki spacerowe są nieco mniej otoczone zasadami, lecz czerpiąc z bogatej wiedzy technicznej, są równie zabezpieczone, wykorzystując wiele niezwykle praktycznych rozwiązań. Przykładowo Maxi Cosi oferuje foteliki obrotowe. Jest to rzadko spotykana opcja, pomimo dużego zastosowania i praktycznej funkcji. Jest to duże ułatwienie, kiedy rodzic lub opiekun chce zapiąć pasy w samochodzie dziecku. Jako producent fotelików samochodowych dla dzieci proponuje standardowe i uniwersalne kategorie, zależne od wagi. To zapewnia lepsze dostosowanie kształtu i innych parametrów do wieku i wzrostu małego pasażera, co równocześnie przekłada się na lepsze możliwości zapięcia pasów, ogólną ochronę (przykładowo głowy podczas wstrząsów lub drgań) i generalne bezpieczeństwo podczas jazdy autem. Podział obowiązuje na 3 grupy: 0-13kg, 9-18kg oraz 15-36kg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *