Klocki Lego na prezent to idealny wybór!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc to najwyższy czas na wybór prezentów. Jeśli nie masz żadnego pomysłu jak zadowolić drugą osobę, wystawiamy pomocną dłoń! Sprawdź najlepsze zestawy firmy Lego i spraw radość najbliższym!

Klocki Lego Friends – wspaniała przygoda 5 przyjaciółek!

Klocki Lego Friends zostały stworzone głównie z myślą o dziewczynkach, które lubią pobawić się w architektów i rozwinąć swoją wyobraźnię przy dobrej zabawie. Pięć przyjaciółek o imionach: Andrea, Emma, Mia, Olivia i Stephanie pomogą wejść we wspaniały świat ukazujący realia życia dzieci. Każda bohaterka jest jedyna w swoim rodzaju, a dziewczyny charakteryzuje pomysłowość, pracowitość i troskliwość. Poznaj każdą z nich w mieście zwanym Heartlake, będącego centrum wydarzeń uniwersum!

Klocki Lego Friends – opisy postaci

Andrea – bohaterka pewna siebie z zamiłowaniem do muzyki. Cechuje ją również perfekcjonizm, przez co ciągle ciężko pracuję by osiągnąć sukces. Pomaga koleżankom i zachęca je do działania.

Emma – Zdecydowana i stanowcza miłośniczka sztuki, z nią mali architekci mogą stworzyć prawdziwe arcydzieła.

Mia- dzieci z zamiłowaniem przyrody mogą świetnie utożsamić się z Emmą. Przyjaciółki wiedzą, że mogą na niej polegać, gdyż lojalność i szczerość to jej największe atuty. 

Olivia – dosłownie zaraża pasją do nauki. Głodna wiedzy bohaterka posiada wielkie serce i nigdy nie odmówi pomocy, gdy ktoś jest w potrzebie.

Stephanie – interesuje się wszystkim, co jest związane ze sportem. Doskonała trenerka motywująca swoje przyjaciółki przez cały czas.

Zanim wybierze się zestaw, warto zaznajomić się z bohaterami. Klocki Lego Friends są stworzone tak, by dzieci miały szeroki wybór i mogły utożsamić się z bohaterkami.

Lego Super Mario – tradycyjność i nowoczesność w jednym!

Lego Super Mario powstało dzięki współpracy producenta zabawek z firmą Nintendo. Cała zabawa polega na zbieraniu monet i pokonywaniu przeszkód, a wszystko przy pomocy interaktywnej zabawki! Cała gra polega na stworzeniu specjalnych torów, na których gracz będzie miał 60 sekund, by zebrać wszystkie żetony. Świetna zabawa i rywalizacja? Jest to możliwe, gdyż twórcy dali możliwość rozgrywki na dwóch graczy! By mieć dostęp do tych funkcji potrzebna jest aplikacja, którą można pobrać na telefon.

Lego Super Mario – zestaw startowy

Do rozpoczęcia zabawy konieczne jest posiadanie wariantu podstawowego, gdyż tylko on posiada niezbędne elementy planszy.

W skład zestawy startowego wchodzą:

  1. Figurka Lego Mario reagująca na otoczenie 
  2. Rura startowa
  3. Słupek końcowy
  4. 7 klocków funkcyjnych

Całość umożliwia pełną swobodę tworzenia ścieżek, dzięki czemu można wystawić swoją kreatywność na próbę. Lego Super Mario posiada osiem zestawów rozszerzających, które zapewniają nowych bohaterów oraz niesamowite doznania. 

Lego City – zbuduj własne miasto!

Lego City to odzwierciedlenie prawdziwego świata. Zestaw klocków pozwala na budowę wszystkiego, co znajduje się w mieście. Śmiało można wcielić się w jakąkolwiek rolę, nic nie stoi na przeszkodzie, by zostać policjantem, strażakiem lub burmistrzem. Nie istnieją żadne granice w budowie i wymyśleniu całej masy scenariuszy, co przekłada się na setki godzin zabawy. Niektóry produkty zostały przyłączone do aplikacji, w której można obejrzeć dokładną instrukcję konstrukcji. Kolaboracje z innymi seriami, takimi jak Lego Ninjago, Marvel i DC super Heroes mogą urozmaicić przygody każdego obywatela miasta! Większość ofert jest przeznaczona dla osób powyżej 5 roku życia, jednak w styczniu 2019 wprowadzili zestawy dla 4-letnich architektów.

Co można zbudować z Lego City? – przykładowe konstrukcje

  • Posterunek Policji 
  • Posterunek straży pożarnej
  • Pojazdy
  • śmigłowiec
  • Pociągi zdalnie sterowane przez aplikację Lego City Powered-UP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *